Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Pawłem Mateńczukiem, byłym żołnierzem Jednostki Wojskowej GROM i autorem wielu fascynujących książek oraz programów telewizyjnych!
📆 Data: 04.10.2023 r.
🕒 Godzina: 10.00
📍 Miejsce: Biblioteka w Nawojowej

Paweł Mateńczuk przez czternaście lat pełnił służbę w jednym z najbardziej elitarnych oddziałów wojskowych na świecie. Jego doświadczenia i odznaczenia świadczą o niezwykłym poświęceniu oraz determinacji w służbie dla Polski i innych krajów.
Jako autor wielu bestsellerowych książek, w tym “Przetrwać Belize”, “Ostatnich gryzą psy”, “Zatoka” i wiele innych, Paweł dzieli się swoimi niezwykłymi przygodami i historiami z czasów służby wojskowej. Ponadto, jako prowadzący programy telewizyjne takie jak “Ekspedycja – odkrywcy drugiej natury” i “Strzelnica Navala,” oraz jako twórca podcastu “Na celowniku Navala,” przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie szerokiej publiczności.
Ale to nie wszystko! Paweł Mateńczuk angażuje się także w działalność charytatywną, wspierając organizacje humanitarne, a także służby mundurowe. Był również wolontariuszem Muzeum Powstania Warszawskiego i aktywnym uczestnikiem ekstremalnych biegów z przeszkodami oraz ultradługich biegów przekraczających dystans 100 kilometrów. Ponadto, dzieli się swoją wiedzą jako wykładowca na Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie.
To będzie niezapomniane spotkanie z człowiekiem, który przeżył i podzieli się swoimi niezwykłymi doświadczeniami. Nie możecie tego przegapić!
Do zobaczenia na spotkaniu z Pawłem Mateńczukiem! 🇵🇱📚🎙️