11 września naszą bibliotekę odwiedził niecodzienny gość “Pan Poeta” bajkopisarz, autor “Ptasiej serii”.

Uczestnikami spotkania autorskiego byli uczniowie klas II Szkoły Podstawowej w Nawojowej. Pan Poeta zapewnił najmłodszym literackie show! Były kolorowe balony, pacynki, przebieranki, a nawet ptasie skrzydła. Dzieci z dużym zaciekawieniem słuchały opowiadanych bajek. Pan Poeta zaprezentował swój dorobek pisarski, na który złożyły się książki: “Kura, co tyła na diecie”, “Wróbel, co oćwierkał sąsiadów”, “Kaczka, co przebrała miarkę”, “Paw, co ogon miał z przyjaźni”, “Sowa, co bałagan ma w porządku”. Spotkanie autorskie było pełne wrażeń, radości i zabaw.

Spotkanie odbyło się we współpracy z Powiatową i Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu. Projekt BIBLIOTEKA KAŻDEGO I MAŁEGO I WIEKSZEGO, dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu “Promocja czytelnictwa”

zdj. M. Szczecina.