Zakup nowości wydawniczych 2020

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych..

Gminna Biblioteka Publiczna w Nawojowej 2020 roku otrzymała w ramach Programu Wieloletniego „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych – dotację w wysokości 3.230 złotych.

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” - ma na celu wzmocnienie aktywności czytelniczej społeczeństwa oraz służy rozwojowi bibliotek w Polsce. Corocznie przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności oferty czytelniczej bibliotek dzięki nowościom wydawniczym.

Środki finansowe pozyskane w ramach projektu zostaną przeznaczone na zakup książek dla naszych czytelników.

2020  Gminna Biblioteka Publiczna w Nawojowej   GlobbersThemes