Spotkanie autorskie z Joanną Krzyżanek

Gminna Biblioteka Publiczna Filia w Żeleźnikowej Wielkiej gościła

26 września 2018 roku w swoich progach pisarkę dla dzieci Joannę Krzyżanek. Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Po górach z mistrzem Pióra” realizowanego przez Powiatową i Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną im. W. Bazielicha w Starym Sączu. Jest on dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Partnerstwo dla Książki.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Żeleźnikowej Wielkiej

Pisarka w zabawny sposób opowiadała dzieciom o sobie, swoich dziecięcych przeżyciach oraz pomysłach na pisanie książek. Duże zainteresowanie wśród dzieci wywołała seria pachnących czekoladą, cytryną i truskawką książek.Pomiędzy kolejnymi opowieściami autorka prowadziła zabawy ruchowe. Również pod czujnym okiem Pani Joanny i z Jej pomocą dzieci wykonały papierowe kotki.

Spotkaniu towarzyszyła dobra zabawa i uśmiech dzieci. Na zakończenie wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia i dostali słodycze.