Spotkanie autorskie z Agnieszką Urbańską w Nawojowej

Dnia 10 października Gminna Biblioteka Publiczna w Nawojowej gościła pisarkę  panią Agnieszkę Urbańską. Spotkanie autorskie odbyło się w  Szkole Podstawowej w Nawojowej.

Agnieszka Urbańska, pisarka, doktor nauk humanistycznych, autorka książek dla najmłodszych czytelników, takich jak: „Zwierzaczki z dzikiej paczki”, „Opowieści z Kapciuchowa”, „Wandzia Węszynos i cienie z doliny”, „Potwór z ulicy Pomidorowej” i wielu innych. Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Podróże literackie”, realizowanego przez Powiatową i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. W. Bazielicha w Starym Sączu, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Pani Agnieszka Urbańska w sposób mądry a jednocześnie zabawny opowiedziała nam o bohaterach swoich książek, opowieści te miały formę nie tylko rozmowy, ale także wesołej zabawy słownej, zgadywanek , niespodzianek (wyciąganych z tajemniczego woreczka).Mnóstwo pytań do autorki, dużo śmiechu i słodki poczęstunek towarzyszyły naszemu spotkaniu.