"Spotkajmy się w Bibliotece"

W 2018 roku w ramach cyklu -„Spotkajmy się w bibliotece” promującego czytelnictwo i zachęcającego do czytania, odwiedzili nas uczniowie Szkoły Podstawowej w Nawojowej. Mieli oni okazje zapoznać się z biblioteką, jej zbiorami i ofertą. Uczniowie którzy nie skorzystali do tej pory z biblioteki mogli dołączyć do  grona naszych czytelników biblioteki i pożyczyć książkę. Odwiedziło nas 66 uczniów pod opieka nauczycieli.

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę i propagowania patriotyzmu przeprowadzona została prelekcja- „Jestem Polakiem i mówię po polsku” podczas której uczestnicy analizowali pojęcie Patriota ze słowników i encyklopedii, dyskutowali o tym co to znaczy być Polakiem oraz brały udział w Quizie „Jestem Polakiem i…”. W spotkaniu uczestniczyło 22 młodych patriotów.