Targi Ksiązki w Krakowie

Jak co roku Bibliotekarze Powiatu Nowosądeckiego wpisali się w krakowskie święto książki..

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to impreza wielopłaszczyznowa i różnorodna, na których można było zapoznać się z bogatą ofertą wydawniczą polskich i zagranicznych wydawnictw, uczestniczyć w konferencjach, warsztatach i panelach dedykowanych branży bibliotekarskiej oraz wydawniczo-księgarskiej, spotkać się z autorami na stoiskach wydawców i w salach seminaryjnych, wziąć udział w konkursach i wystawach.

Targi Książki to doskonała forma promocji czytelnictwa i okazja do nabycia tradycyjnych oraz elektronicznych książek w atrakcyjnych cenach, a także możliwość poznania najnowszych trendów panujących pośród czytających oraz wydających. To również okazja do uczestnictwa w szkoleniach, seminariach, spotkaniach ze znanymi autorami oraz do wzajemnej integracji.

Pełni entuzjastycznych doświadczeń, zaopatrzeni w książkowe upominki wróciliśmy do swoich bibliotek z zapałem do czytania i promowania czytelnictwa na jeszcze większą skalę.

XXII Międzynarodowe Targi Książki