Wakacje w bibliotece

W lipcu  odbyły się dla dzieci i młodzieży zajęcia w bibliotece, które pozwoliły na twórcze i czynne spędzenie wolnego czasu.
Podczas wakacyjnych spotkań dopisała ładna słoneczna pogoda. Sprzyjające warunki atmosferyczne pozwoliły aby duża część zajęcia odbyła się na placu przed Biblioteką.
Nasi milusińscy przekonali się, że wizyta w Bibliotece może być wspaniałą przygodą. Dzieci miały okazję stworzyć teatrzyk cieni od podstaw, tworząc figurki i scenariusz przedstawienia. Codziennie wykonywały prace plastyczne nawiązujące do wakacji i ich zainteresowań  oraz uczestniczyły w grach literackich i zabawach ruchowych. Spotkania pozwalają nie tylko miło i ciekawie spędzić czas, ale również pobudzić wyobraźnię i fantazję dzieci oraz zachęcić do czytania.

W zajęciach wzięło łącznie udział 84 uczestników.