Godziny otwarcia

Biblioteka wznawia swoją działalność w normalnych godzinach lecz nadal w ograniczonym zakresie.

• Dla czytelnika otwarta jest wyłącznie wypożyczalnia bez wolnego dostępu do książek.

• Po wejściu do biblioteki należy zdezynfekować ręce.

• Każdy czytelnik wchodzący do biblioteki ma obowiązek noszenia maseczki lub przyłbicy.

• Książki podaje bibliotekarz.

• Zostaje ustalony limit obecności czytelników w bibliotece. W tym samym czasie w bibliotece może przebywać jedna osoba

• Kącik czytelniczy, stanowiska komputerowe oraz inne przestrzenie biblioteki pozostają zamknięte dla użytkowników do odwołania.

• Zachęcamy przed przyjściem do biblioteki o przygotowanie listy książek lub zarezerwowanie ich on-line poprzez katalog elektroniczny lub telefonicznie.

• Zbiory biblioteczne poddawane są minimum trzydniowej kwarantannie, w związku z tym może nastąpić opóźnienie w dostępności danego tytułu

. Filia we Frycowej nadal nieczynna w związku z lokalizacją w szkole.

2020  Gminna Biblioteka Publiczna w Nawojowej   GlobbersThemes