background

       Gminna Biblioteka Publiczna
                   w NawojowejKontakt


Gminna Biblioteka Publiczna
w Nawojowej
Nawojowa 25
33-335 Nawojowa

Telefon: 18 445-75-04
E-mail: bib_ug_naw@op.pl


Czytam sobie w bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Nawojowej znalazła się wśród 900 bibliotek szkolnychi publicznych, które zakwalifikowały się do udziału w akcji „Czytam sobie w bibliotece”. Celem akcji jest promocja czytelnictwa wśród dzieci w wieku 5-8 lat. Biblioteka otrzymała z wydawnictwa Egmont komplet 9 książek z serii „Czytam sobie” oraz materiały i filmy instruktażowe do przeprowadzenia zajęć. Warsztaty promujące czytelnictwo odbyły si w w bibliotece w październiku i wzieło w nich udział 114 uczniów z 5 klas ze Szkoły Podstawowej w Nawojowej.

Miłość do książek trzeba rozbudzać od najmłodszych lat, ponieważ na naukę czytania nigdy nie jest za wcześnie.

                         Misją akcji „Czytam sobie w bibliotece” jest pokazanie dzieciom, że samodzielne czytanie jest dobrą zabawą, a nauka czytania może być radosna i ciekawa.

Więcej informacji na stronie: http://www.ceo.org.pl/pl/czytamsobie

Wakacje w bibliotece

Wakacje w bibliotece  (2015)

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Nawojowej dla dzieci i młodzieży odbywały się  zajęcia od 6 do 24 lipca 2015 roku, codziennie przez 3 godziny, od godziny 10.00 do 13.00, każdego dnia w  zajęciach brało udział od 4 do 15 dzieci w wieku od 6 lat do 16 lat.

W sumie z zajęć tych skorzystało  91 dzieci z Gminy Nawojowa. Dzieci grały w gry edukacyjne, kalambury i rebusy wykonywały prace plastyczne, oglądały bajki i bawiły się w zabawy ruchowe na świeżym powietrzu.

 

Odwiedziny najmłodszych czytelników w bibliotece.

 

 

W maju Gminna Biblioteka Publiczna w Nawojowej gościła dzieci, najmłodszych przyszłych czytelników z Przedzkola i Szkoły Podstawowej w Nawojowej.

Akcja "Z książką na Walizkach"

 

Czytaj więcej: Akcja "Z książką na Walizkach"

Konkurs "Czy/tu/czy/tam?"

Regulamin konkursu i opis na www.czytuczytam.pl

2020  Gminna Biblioteka Publiczna w Nawojowej   GlobbersThemes