Gminna Biblioteka Publiczna również w tym roku nie zapomniała o najmłodszych czytelnikach pozostających w czasie ferii w miejscu zamieszkania. Tradycyjnie zaprosiliśmy dzieci na zajęcia pod hasłem „Ferie w bibliotece”. Dzieci w wieku 6 – 12 lat wzięły udział w różnorodnych zajęciach: literackich, warsztatach  plastycznych, zabawach ruchowych, grały w gry planszowe i słowne. Każdy z uczestników znalazł z pewnością coś dla siebie. Dwa tygodnie zimowego odpoczynku upłynęły pod znakiem doskonałej zabawy. Ferie w bibliotece były przede wszystkim okazją do pożytecznego spędzenia wolnego czasu, poznania nowych osób, spotkania koleżanek i kolegów poznanych we wcześniejszych latach na zajęciach organizowanych w ferie lub wakacje.

Dziękujemy za niezwykle liczny udział oraz wielkie zaangażowanie podczas zajęć.