Organizatorzy: Gminna Biblioteka Publiczna w Nawojowej przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Nawojowej
zapraszają na FILM FAMILIJNY:
,,Mój brat ściga dinozaury” to film inspirowany bestsellerową książką Giacomo Mazzarioli o tym samym tytule, którą w Polsce w czerwcu tego roku wydało wydawnictwo Widnokrąg.
***Historia Jacka i jego brata Gio z triosomią 21 pokazuje, że prawda ma moc większą niż kłamstwo, a akceptacja i miłość są prawdziwymi supermocami.
NAGRODY: 2020- Poznań-Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego widza- Ale Kino-Złote Koziołki- Najlepszy film pełnometrażowy dla dzieci i nagroda specjalna- Nagroda Edukatorów Filmowych, 2020- Europejska Nagroda Filmowa- Nagroda Młodej Widowni dla reżysera, 2020- David di Donatello-włoska nagroda filmowa- Nagroda Jury Młodzieżowego dla reżysera.
DATA: 20.10.2024r.
GODZINA: 16:30
LOKALIZACJA: sala widowiskowa ul. Parkowa 6, 33-335 Nawojowa
W przypadku chęci rezerwacji miejsc prosimy o kontakt telefoniczny:
DO ZOBACZENIA 🙂